Globální strike 25.října 2016

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/

JÁ JSEM "člověk" jste "lidské".

Globální strike 25.října 2016.

Vezměte naše rozhodnutí společně.

Všichni chceme žít v klidu a v míru se svými sousedy, volíme vůdce v naší zemi, aby nás zastupují a udržovat tuto míru, bohužel tento "mír" se tak nestane a "války" roste, a to navzdory odbory a aliancí několik národů, proč čekat jiného rozhodnout pro nás v naší budoucnosti?

Naším přáním prostřednictvím této stávky je dokázat všem, kteří se účastní budou chtít také, že "lidský" může být nejsilnější, dejte nám sjednotit většinu obyvatel planety chce mír je v současné době abyste věděli, my všichni spojit dohromady, aby tvořily jeden hlas a být slyšen konečně, pro život a přežití "člověk".

Máme technické a technologické prostředky ke změně tento svět, první je spojení, druhý je komunikace.

Nabízíme globální protestní hnutí, pohyb, který bude definovat tichými pochodů a zasedání před výsostí správy každého města či místech, kde může být "Human".

V části světa názvem "civilizovaný", živý část kapitalismu a zpracování informací, jsme použili teror a strach na obrazovkách a v novinách, jiní žijí tyto hrůzy každý den, on všechny tyto věci se musí zastavit, jaký druh "člověk" touha války ?, trpěl nebo trpí násilí? nejtvrdší a nejodvážnější bojovníci nikdy nebude šťastnější, než se svou rodinou, v klidné části jeho domů.

Us, "Human", je pravděpodobné, že chtějí mír, mnoho lidí si myslí, co můžeme udělat cokoli, už jste někdy cítil vztek na vás, které říká, že musíte něco udělat, teď je čas postupovat společně budeme vytvořit lepší svět a není to utopie! Neexistuje žádný pozitivní budoucnost pro tento konzumní společnosti, musíme reformovat dále jen "společnost".

Někteří z nás přišel přesvědčit sami sebe, že je nutné zlo války, jiný životní styl je nemožné, pak to je nepravdivé, někteří se snaží shromáždit všechny "člověk", aby jejich příčiny ve svém výroku:

"Jsou horší jinde", "to je všude takhle," "můžete něco udělat," "Podle našeho názoru se nepočítá," "přestaň si stěžovat", "přestat snít", "Utopie! "" Někteří vás nenechá dělat "," nikdo nebude reagovat ", atd ...

Příliš často jsme slyšeli ta slova, která pronesl přáteli nebo příbuznými, oni stali se smrtelnými následky v jejich myslích, ale skutečnost, že existují zákony, tyto zákony lze měnit a liší se v jednotlivých země dokázat, že můžeme dělat, co chceme v tomto světě.

Skutečností je, že jiný svět je možný, neboť že je třeba velké změny, nebude to snadné, ale je čas reagovat, jak dlouho ještě budeme i nadále dělat nic? es it-, že všechny naše životy budeme si představit lepší svět, anebo počkat reagovat? Kolik z našeho potomka bude ještě muset podstoupit zákon nejsilnější, vidět, že každá země odchází dodat sám, vyčerpaný, útoku, zatímco jiní jsou otevřené ramena produkují nadměrné, nehospodárné, proč nadále udržovat politiky, jež vytvoří bídu pro "člověk".

"Říkám" HUMAN ": chodci, řidiči, herce, věřící, nevěřící, skeptiků, chudé, bohaté, šílený, voliče, voliče, aristokraty, VRP podnikatelé, lékaři, mladí, staří, umělci, trestanci, učni, líný, špinavé, drogově závislí, alkoholici, paraziti, oběti, pachatele a všechny ty, kteří skutečně touží po změně tento svět. "

Můžete vše změnit svět, můžeme kdybychom sjednotit.

Zveme vás k účasti v globálním stávky 25.října 2016.

Všichni společně, jako jeden lidé s jednu pojistnou událost, mír, globální příměří, univerzální pomoc.

Proveďte úder, kde jste hřeben předat adresu tohoto webu, svým přátelům, své rodině, post odkaz na Facebook, Twitter a jiné stránky pro sdílení, budou demonstrovat před radnic, velvyslanectví , paláce, všude !!

 

, podléhající na zasedání:

 

1: banky - pokud bychom vymazány dluhy všech zemí do banky by utrpěla skutečnou ztrátu času? - Jak nastavit toto odstranění? - Jaký skutečný dopad na chudé země?

2: royaumes-- jakými prostředky může mít k provedení Kings redistribuci bohatství svých lidí? např Thailand

3: population-- jaký dopad bude mít globální stávku na chování každého z nás, bude to on rozmyslí přesvědčen o tom, války?

4: vyzbrojen, může si představovali stejnou armádu v každé zemi, běžně pracují v zájmu "člověk"?

5: politika - počínaje následující myšlenky:

a- vychovávat naše děti nejsou k jídlu a pití, co je jejich potřeba;

b- podporovat dobré občanství: všichni jsme odpovědní za životní prostředí, ve kterém působíme, a proto; vyhneme nepořádek; jsme zapojeni do jakéhokoli druhu násilí nebo vandalismem;

c- nainstalovat Péče nezbytné jak v mysli každého;

d- zastavení potraviny nadprodukci a směrovat výrobky do více do kouta.

e udržet seniory řádně a humánně.

f- Oceňování vzdělání, reformovat vzdělávací systém tak, aby poskytovala rozšířenou vzdělávací služby otevřené pro všechny.

 

✔ snažte Chcete-li vytvořit základy společnosti odlišné od naší konzumní společnosti.

Tohle Firma se udrží v čase?

Co jsou hlavní překážky pro jeho realizaci v čase?

-Co Důležité myšlenky nepodaří zajistit udržitelnost tohoto projektu?

 

Globální strike 25.října 2016.

Vezměte naše rozhodnutí společně.

Učiňme tento den globální protest den a dny, které následují, se stávají dny akcí za mír a pokud jde o "lidské" V ten den bude začátkem dalšího éry, bude cesta trvat dlouho, ale bude -y, jestli mnozí z nás věří, a jednat společně, budeme dokázat den naše spojení, ostatní horizonty otevři nám.

Během tohoto dne budete všichni zodpovědný za sebe a ostatní, žádné násilí, žádná škoda, vyhnout se zneužívání alkoholu, mějte na paměti pro naši budoucnost, organizovat sami, dokázat sami sobě, že jsme lepší ,

Registrace k odběru novinek, stejně jako stránky na Facebooku, pomoz nám spočítat počet účastníků.

Jsme Human-WAH!

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/