www.wearehuman.eu
ES ESMU "TAUTAS" Tu esi "cilvēku".
globālais streiks 25 oktobris, 2016.
Veikt mūsu lēmumus kopā.
Mēs visi vēlamies dzīvot mierīgi un mierā ar saviem kaimiņiem, mēs ievēlam līderi mūsu valstī pārstāvēt mūs un uzturētu šo mieru, diemžēl šis "miers" nenotiek un "kari" pieaug, neskatoties uz arodbiedrības un apvienības vairākas valstis, kāpēc jāgaida vēl lemt par mums mūsu nākotni?
Mana vēlme caur šo streiku ir pierādīt visiem, kas piedalās gribēs labi, ka "cilvēku", var būt spēcīgākais, ļaujiet mums apvienot lielāko iedzīvotāju planētas vēlas PEACE pašlaik lai jūs zināt, pievienoties mums visiem kopā, lai veidotu tikai vienu balsi tikt uzklausītam un, visbeidzot, par dzīvi un izdzīvošanu "cilvēku".
Mums ir tehniskos un tehnoloģiskos līdzekļus, lai mainītu šo pasauli, pirmais ir savienība, otrais ir komunikācija.
Es ierosinu globālu protesta kustību, kustību, kas būs definēt ar klusiem gājienus un sēdēs pirms augstienēs pārvaldības katras pilsētas vai vietās, kur var būt "Human".
Jo pasaules daļā, ko sauc par "civilizēti", dzīvais daļa kapitālisma un informācijas apstrāde, mēs izmantojām šausmas un bailes uz ekrāniem un laikrakstos, citi katru dienu dzīvot šīs šausmas, viņš visas šīs lietas ir jāapstājas, kāda veida "cilvēku" vēlme karā ?, cietis vai ir cietušas no vardarbības? cieta un drosmīgākie karavīri nekad būs laimīgāki, nekā ar savu ģimeni, jo klusumā viņa mājas.
Mums, "Human", iespējams, vēlas mieru, daudzi cilvēki domā, mēs varam kaut ko darīt, tu esi kādreiz uzskatīja, ka tas dusmas uz jums, kas saka jums ir kaut ko darīt, tagad ir laiks, lai darboties kopā mēs padarīt labāku pasauli, un tas nav utopija! Nav nākotnes šai patērētāju sabiedrību, mums ir reformēt "sabiedrība".
Daži no mums nāk, lai pārliecinātu sevi, ka ir nepieciešams ļaunums kara, cits dzīvesveids nav iespējams, tad tas ir nepatiess, daži mēģina rallija visu "cilvēka", lai to cēloņus viņu sakot:
"Ir sliktāk citur", "tas ir visur, piemēram, tas," ", jūs varat darīt kaut ko par", "mūsu viedoklis neskaitās", "pārtraukt sūdzību", "stop dreaming", "Utopia! "Utt ...
Pārāk bieži esmu dzirdējis šos vārdus, ko saka draugiem vai radiniekiem, šīs frāzes ir kļuvuši bojāgājušie viņu prātus, tomēr, ka ir likumi, šie likumi var mainīt to, un ir atšķirīgi katra valsts parāda mums, ka mēs varam darīt to, ko mēs gribam šajā pasaulē.
Realitāte ir tāda, ka cita pasaule ir iespējams, ka ir vajadzīgi lielas pārmaiņas, tas nebūs viegli, bet tas ir laiks, lai reaģētu, cik ilgi mēs turpināsim to darīt neko? es to-ka visi mūsu dzīvi, mēs iedomāties labāku pasauli, vai arī gaidīt reaģēt? Cik daudzi no mūsu pēcnācējs vēl būs jāiziet likumu spēcīgākais, redzam, ka jebkura valsts ir atstājot piegādāt pats, izsmelti, uzbrukumu, bet citi ir atvērti bonas ražot pārmērīgi, izšķērdīgs, kāpēc turpinās uzturēt politiku, kas rada postu par "cilvēku".
 
"Es aicinu" cilvēku ": gājējus, šoferi, aktieri, ticīgajiem, neticīgajiem, skeptiķiem, slikts, bagāts, muļķi, vēlētājiem, tad abstainers, tad ARISTOCRATES PRV, tad uzņēmēji, ārsti, jauniešu, vecs, mākslinieki notiesātajiem, mācekļi, slinki, dubļains, narkotikas, alkoholiskie, parazīti, cietušie, bendes un visu, kas tiešām vēlme mainīt šajā pasaulē. "
Jūs visi varat mainīt pasauli, mēs varam, ja mēs apvienot.
Es aicinu jūs piedalīties pasaules streiku 25. oktobris 2016.
Visi kopā, kā viena tauta ar vienu pretenziju, miera, globālo pamieru, universālo palīdzību.
Padarīt streiku, kur jūs esat, kores nodot adresi šajā vietnē, pastāstīt savus draugus, savu ģimeni, ievietot saiti uz jūsu Facebook, Twitter un citu koplietošanas vietnēs, demonstrēs priekšā pašvaldībās, vēstniecības , pilis, visur !!
-subject uz sēdēm:
1: bankas - ja mēs dzēsti parādi visas valstis bankas ciestu reālu zaudējumu laikā? - Kā izveidot šo dzēšanu? - Ko reālu ietekmi uz nabadzīgajām valstīm?
2: royaumes-- kādi līdzekļi varētu īstenot Kings pārdalīt labklājību saviem iedzīvotājiem? piemēram, Taizeme
3: population-- kāda ietekme būs globāla streiku ikviena cilvēka uzvedību, tas viņš mainīt savas domas pārliecināta par to, no kara?
4: bruņota, var iedomāties vienādu armiju katrā valstī, parasti strādā interesēs "cilvēku"?
5: politika - sākot šādas idejas:
a- izglītot mūsu bērnus nedrīkst ēst un dzert to, ko viņš ir viņu vajadzības;
b- veicinās labu pilsonību: mēs visi esam atbildīgi par dzīvojamo vidi, kurā mēs darbojamies un tāpēc; mēs izvairītos putru; mēs esam iesaistīti jebkura veida vardarbības vai vandālisma;
c- instalēt Rūpes par būtisku, ikviena cilvēka prātā;
D- stop pārtikas pārprodukcija un maršruta produktus vairāk stūriem.
e saglabāt veciem cilvēkiem pareizi un humāni.
f- Vērtējot izglītību, reformētu izglītības sistēmu, lai nodrošinātu paplašinātu izglītības pakalpojumus, atvērts visiem.
Mēģiniet Lai izveidotu pamatus sabiedrības, kas atšķiras no mūsu patērētāju sabiedrību.
-Tas Company viņa turēt laikā?
-Kāda Ir galvenie šķēršļi tā ieviešanai laikā?
-Ko Svarīgi idejas nespēj nodrošināt ilgtspēju šajā projektā?
 
globālais streiks 25 oktobris, 2016.
Veikt mūsu lēmumus kopā.
Ļaujiet mums padarīt šo dienu globāla protesta dienā, un dienas, kas seko kļūst dienas pasākumu mieram un attiecībā uz "cilvēku", ka diena būs sākums citas ēras, ceļš būs garš, bet būs -y, ja daudzi no mums ticēt un rīkoties kopīgi, mēs izrādīsies mūsdienās arodbiedrības, citas redzesloku atklās mums.
Šajā dienā jums viss būs atbildīgs par sevi un citiem, ne vardarbība, bez bojājumiem, izvairīties no alkohola, ir jāapzinās mūsu nākotnei, organizēt sevi, pierādīt sev, ka mēs esam labāki .
 
Parakstīties uz jaunumiem, piemēram, lapu Facebook, palīdzēs mums saskaitīt dalībnieku.
Mēs esam cilvēki, WAH!
www.wearehuman.eu
https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/