www.wearehuman.eu

JESTEM "ludzki" JESTEŚ "ludzki".

globalnego strajku 25 października 2016.

Weźmy nasze decyzje razem.

Wszyscy chcemy żyć spokojnie iw zgodzie z naszymi sąsiadami, mamy wyboru liderów w naszym kraju do reprezentowania nas i utrzymać ten spokój, niestety ten "pokój" nie zdarza i "wojny" rosną, pomimo związków i sojuszy kilka państw, co czekać innym decydować za nas, w naszej przyszłości?

Naszym pragnieniem jest przez ten strajk, aby udowodnić wszystkim, którzy chcą uczestniczyć będzie również, że "ludzki" może być najsilniejszy, daj nam zjednoczyć większość populacji planety chce pokoju jest aktualnie aby poinformować, dołącz do nas wszystkie razem tworzą tylko jeden głos będzie słyszalny, a wreszcie do życia i przetrwania "ludzkie".

Mamy środki techniczne i technologiczne, aby zmienić ten świat, pierwszy jest związek, drugi jest komunikacja.

Oferujemy globalny ruch protestu, ruch, który będzie określony przez milczących marszach i posiedzeń przed wyżynach zarządzania każdym z miast lub miejsc, w których może być "Human".

W tej części świata o nazwie "cywilizowane", żyjący częścią kapitalizmu i przetwarzania informacji, użyliśmy terror i strach na ekranach iw gazetach, inni żyją te okropności każdy dzień roku Wszystkie te rzeczy musi się zatrzymać, jakiego rodzaju "ludzkie" pragnienie wojny ?, doznał lub ponieśli przemocą? najtrudniejsza i najodważniejsi wojownicy nigdy nie będzie szczęśliwszy niż z rodziną, w ciszy swego domu.

Us, "Human", prawdopodobnie chcą pokoju, wielu ludzi, że możemy zrobić coś, czy kiedykolwiek czuł ten gniew w tobie, który mówi, że musisz coś zrobić, teraz jest czas, aby działać wspólnie zrobimy lepszy świat, a nie jest to utopia! Nie ma pozytywną przyszłość dla tego społeczeństwa konsumpcyjnego, musimy zreformować "Spółka".

Niektórzy z nas przychodzą przekonać się, co jest potrzebne zło wojny, inny styl życia jest niemożliwe, to jest fałszywe, niektórzy próbują zebrać wszystkie "ludzkie", aby ich przyczyn w ich powiedzenie:

"Są gorsze gdzie indziej", "to jest wszędzie, jak to", "można nic zrobić", "nasza opinia się nie liczy", "przestań narzekać", "przestać marzyć", "Utopia! "Itd ...

Zbyt często słyszał te słowa wypowiedziane przez przyjaciół lub krewnych ofiar śmiertelnych stały się w ich umysłach, ale fakt, że istnieją przepisy, przepisy te mogą być zmienione i różnią się w poszczególnych krajach pokazują nam, że możemy robić co chcemy w tym świecie.

W rzeczywistości jest to, że inny świat jest możliwy, gdyż konieczne są duże zmiany, że nie będzie łatwo, ale nadszedł czas, aby zareagować, jak długo będziemy w dalszym ciągu nic nie robić? es-go, że całe nasze życie będziemy wyobrazić sobie lepszy świat, albo czekać reagują? Ilu z naszego potomka nadal będzie musiał przejść prawo najsilniejsze, zobaczyć, że każdy kraj opuszcza dostarczyć osobiście, uszczuplone, atak, podczas gdy inne są otwarte wysięgniki wytwarzają nadmierne, marnotrawstwem, to dlaczego nadal utrzymywać politykę które tworzą nieszczęście dla "ludzki".

"Wzywam" ludzkie ": pieszych, kierowców, aktorów, wierzących, niewierzących, sceptyków, biednych, bogatych, szalony, wyborców głosujących, arystokratów, VRP biznesmeni, lekarze, młodzi, starzy, artystów, skazańcy, praktykanci, leniwe, brudne, narkomanów, alkoholików, pasożyty, ofiar, sprawców i wszyscy, którzy naprawdę pragną zmian ten świat. "

Możesz wszystko zmienić świat, możemy, jeśli łączymy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w globalnym strajku 25 października 2016.

Wszyscy razem, jako jeden z ludzi z tego samego roszczenia, pokoju globalnego zawieszenia broni, pomocy uniwersalnego.

Bądź strajk, gdzie jesteś, grzbiet przekazać adres tej strony, należy poinformować swoich przyjaciół, rodzinę, umieścić link na swojej Facebook, Twitter i innych serwisów internetowych, pokaże się przed ratusze, ambasady , pałace, wszędzie !!

globalnego strajku 25 października 2016.

Weźmy nasze decyzje razem.

Uczyńmy ten dzień globalny dzień protestu, a dni stają się dni, że follow działań na rzecz pokoju i poszanowania "ludzki", że dzień będzie początkiem innej epoki, droga będzie długa, ale będzie -y, jeśli wielu z nas wierzyć i działać razem, będziemy udowodnić dnia nasz związek, inne horyzonty otworzy do nas.

Podczas tego dnia wszyscy będziecie odpowiedzialni za siebie i innych, bez przemocy, bez uszkodzeń, należy unikać nadużywania alkoholu, należy pamiętać o naszej przyszłości, organizować się, udowodnić sobie, że jesteśmy lepsi ,

Zapisz się do newslettera, podobnie jak strony na Facebooku, pomoże nam policzyć liczbę uczestników.

Jesteśmy ludźmi-WAH!

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/