I AM "Inimese" Sa oled "inimene".
globaalne streik 25. oktoober 2016.
Võtke oma otsuseid koos.
Me kõik tahame elada vaikselt ja rahus oma naabritega, siis valib juhid meie riigis esindama meid ja säilitada seda rahu, kahjuks on see "rahu" ei juhtu ja "sõjad" on kasvamas, kuigi ametiühingud ja liidud mitmetes riikides, miks oodata muud otsustada meid tulevikus?
Minu soov läbi selle streik on tõestada, et kõik, kes osalevad tahavad ka, et "inimene" võib olla tugevamaid, olgem ühendada enamik elanikkonnast planeedi tahab RAHU praegu teile teada, meiega liituda kõik kokku moodustavad vaid üks hääl kuuldavaks ja lõpuks, elu ja ellujäämise "inimene".
Meil on tehnilised ja tehnoloogilised vahendid, et muuta see maailm, millest esimene on Euroopa Liidu, teine on side.
Pakun ülemaailmne protestiliikumise, liikumine, mis määratleb vaikiva marsse ja istungite enne kõrgendike valitsemise iga linna või kohtades, kus võib olla "Human".
Kui osa maailma nn "tsiviliseeritud", elava osa kapitalismi ja informatsiooni töötlemine, oleme kasutanud terrori ja hirmu ekraanidel ja ajalehtedes, teised elavad need õudused iga päev, ta kõik need asjad tuleb lõpetada, millist "inimene" soov sõda ?, kannatanud või on kannatanud vägivalda? raskemaid ja julgemad sõdalased kunagi õnnelikum kui oma perega, vaikses tema kodus.
Meid, "Human", on tõenäoline, et tahavad rahu, paljud inimesed arvavad, me ei saa midagi teha, kas te olete kunagi tundnud seda raev, et ütleb, et sa pead tegema midagi, nüüd on aeg tegutseda koos me paremat maailma ja see ei ole utoopia! Ei ole tulevikus selle tarbimisühiskonna peame reformima "firma".
Mõned meist tulevad veenda ennast, et kurjad sõda on vaja teise elustiil on võimatu, siis on vale, mõned üritavad ralli kõik "inimene", et nende põhjused nende ütlus:
"Seal on hullem mujal", "see on kõikjal niimoodi," ", mida saate teha midagi," "Meie arvates ei lähe," "stop kaevates", "stop dreaming", "Utopia! "Jne ...
Liiga sageli olen kuulnud neid sõnu hääldamine sõbrad või sugulased, need laused on muutunud surmajuhtumite oma mõtetes, kuid asjaolu, et on olemas seadused, neid seadusi saab muuta ja on erinevad igas riigis näitab meile, et me saame teha, mida tahame siin maailmas.
Reaalsus on see, et teise maailma on võimalik, et suuri muutusi on vaja, see ei ole lihtne, kuid see on aega reageerida, kui palju enam me jätkuvalt ei tee midagi? es it-, et meie kõigi elu me ette kujutada paremat maailma või siis ootama reageerida? Kui paljud meie järeltulija on veel läbima tugevama õigus, vaata, et igal riigil on lahkumas enda vabastamiseks, kurnatud, rünnak, samas kui teised on avatud poomid toota liigset, raiskav, miks jätkama poliitikat, et luua kannatusi "inimene".
 
"Ma nimetan" inimene ": jalakäijad, juhte, näitlejad usklikele uskmatute, skeptikud, vaene, rikas, lollid, et valijad on karsklased, EUROOPA ARISTOCRATES PRV, EUROOPA ärimehi, arstid, noored, vanad, kunstnikud sunnitöölised, praktikandid, laisk, räpane, narkootikumid, alkoholi, parasiidid, ohvrid, executioners ja kõik, mis tõesti soov muuta selles maailmas. "
Võite kõik maailma muuta, saame, kui me ühendada.
Kutsun teid üles osalema ülemaailmsel streik 25. oktoober 2016.
Kõik koos, üks inimeste üks nõue, rahu, globaalne relvarahu, universaalne abi.
Tee streik, kus sa oled, katuseharja liigu aadress sellel saidil, öelda oma sõpradele, oma pere, või lisada lingi oma Facebook, Twitter ja muud jagamise saidid, mis näitavad ees linnavalitsustes, saatkonnad , paleed, kõikjal !!
-subject istungite:
1: pangad - kui me kustutada võlad kõikides riikides ei oleks pangad kannatavad suur kaotus ajas? - Kuidas luua selle kustutamist? - Mis reaalne mõju vaestes riikides?
2: royaumes-- milliste vahenditega võib-olla rakendada Kings ümber jagada rikkust oma inimesi? näiteks Tais
3: population-- millist mõju on globaalne streik igaühe käitumine, see ta meelt muutma veendunud asjaolu sõda?
4: relvastatud võib olla ette kujutada võrdse armee igas riigis, tavaliselt töötab huvides "Human"?
5: poliitika - alustades järgmised ideed:
a- harida oma lapsi mitte süüa ja juua, mida ta on oma vajadust;
b- edendada head kodakondsus: me kõik oleme vastutavad elukeskkonda, kus me tegutseme ning seetõttu; väldime segadus; oleme kaasatud igasuguse vägivalla või vandalismiga;
C- paigaldada Hoolitse oluliseks igaühe meeles;
d- stop toidu ületootmine ja marsruudi tooteid rohkem nurka.
e ülalpidamiskohuslane korralikult ja inimlikult.
F- hariduse väärtustamise, uuendada haridussüsteemi pakkuda laiendatud hariduslike kõigile kättesaadavad.
Proovige Et luua alus ühiskonna erinev meie tarbimisühiskond.
-See Company ta hoiaks aega?
-Mis On peamised takistused selle rakendamise ajal?
Mida olulisi ideid ei taga jätkusuutlikkust selles projektis?
 
globaalne streik 25. oktoober 2016.
Võtke oma otsuseid koos.
Tehkem seda Day ülemaailmne protesti päeva ja päeva jooksul, mille muutuda päeva tegevuste rahu ja seoses "inimene", mis hakkavad olema alguses teise ajastusse, tee on pikk, kuid -y, kui paljud meist usuvad, tegutseda koos, me tõestada meie päev ametiühingud, teiste silmaringi avab meile.
Sel päeval te kõik vastutavad ise ja teised, no vägivalda, ei ole kahju, vältida alkoholi kuritarvitamine, olla teadlik meie tuleviku korraldada ise, tõestada endale, et me oleme paremad .
 
Liitu uudiskirjaga, nagu Facebooki, aitab meil loota osalejate arv.
Me oleme inimesed Wah!