www.wearehuman.eu

JA SOM "človek" ste "ľudské".

Globálne strike 25.októbra 2016.

Vezmite naše rozhodnutie spoločne.

Všetci chceme žiť v pokoji a v mieri so svojimi susedmi, volíme vodca v našej krajine, aby nás zastupujú a udržiavať túto mieru, bohužiaľ tento "mier" sa tak nestane a "vojny" rastie, a to napriek odbory a aliancií niekoľko národov, prečo čakať iného rozhodnúť pre nás v našej budúcnosti?

Naším prianím prostredníctvom tohto štrajku je dokázať všetkým, ktorí sa zúčastňujú budú chcieť tiež, že "ľudský" môže byť najsilnejší, dajte nám zjednotiť väčšinu obyvateľov planéty chce mier je v súčasnej dobe aby ste vedeli, spojiť nás všetky dohromady, aby vytvorili jediný hlas počuť a ​​konečne pre život a prežitie "človek".

Máme technické a technologické prostriedky k zmene tento svet, prvý je spojenie, druhý je komunikácia.

Ponúkame globálne protestné hnutie, pohyb, ktorý bude definovať tichými pochodov a zasadania pred výšin správy každého mesta či miestach, kde môže byť "Human".

V časti sveta názvom "civilizovaný", živý časť kapitalizmu a spracovania informácií, sme použili teror a strach na obrazovkách a v novinách, iní žijú tieto hrôzy každý deň, on všetky tieto veci sa musí zastaviť, aký druh "človek" túžba vojny?, trpel alebo trpí násilie? najtvrdšej a najodvážnejší bojovníci nikdy nebude šťastnejší, než so svojou rodinou, v pokojnej časti jeho domov.

Us, "Human", je pravdepodobné, že chcú mier, mnoho ľudí si myslí, čo môžeme urobiť čokoľvek, už ste niekedy cítil zlosť na vás, ktoré hovorí, že musíte niečo urobiť, teraz je čas postupovať spoločne budeme vytvoriť lepší svet a nie je to utópia! Neexistuje žiadny pozitívny budúcnosť pre tento konzumnej spoločnosti, musíme reformovať ďalej len "spoločnosť".

Niektorí z nás prišiel presvedčiť sami seba, že je nutné zlo vojny, iný životný štýl je nemožné, potom to je nepravdivé, niektorí sa snažia zhromaždiť všetky "človek", aby ich príčiny vo svojom výroku:

"Sú horšie inde", "to je všade takto," "môžete niečo urobiť," "Podľa nášho názoru sa nepočíta," "prestaň sa sťažovať", "prestať snívať", "Utópia! "Atď ...

Príliš často počuť tieto slová, ktoré predniesol priateľmi alebo príbuznými stali smrteľnými následkami v ich mysliach, ale skutočnosť, že existujú zákony, tieto zákony možno meniť a líšia sa v každej krajine nám ukazujú, že môžeme robiť, čo chceme v tomto svete.

Skutočnosťou je, že iný svet je možný, lebo že je potrebné veľké zmeny, nebude to ľahké, ale je čas reagovať, ako dlho ešte budeme aj naďalej robiť nič? es IT-, že všetky naše životy budeme si predstaviť lepší svet, alebo počkať reagovať? Koľko z nášho potomka bude ešte musieť podstúpiť zákon najsilnejší, vidieť, že každá krajina odchádza dodať sám, vyčerpaný, útoku, zatiaľ čo iní sú otvorené ramená produkujú nadmerné, nehospodárne, prečo naďalej udržiavať politiky, ktoré vytvárajú biedu pre "človek".

"Hovorím" HUMAN ": chodci, vodiči, herca, veriaci, neveriaci, skeptikov, chudobných, bohatých, šialený, voliča, voliča, aristokratov, ODA podnikatelia, lekári, mladí, starí, umelci, trestanci, učni, lenivý, špinavé, drogovo závislí, alkoholici, parazity, obete, páchateľa a všetkých tých, ktorí skutočne túžia po zmene tento svet. "

Môžete všetko zmeniť svet, môžeme keby sme zjednotiť.

Pozývame vás na účasť v globálnom štrajku 25.októbra 2016.

Všetci spoločne, ako jeden ľudia s jednu poistnú udalosť, mier, globálne prímerie, univerzálne pomoc.

Preveďte úder, kde ste hrebeň odovzdať adresu tohto webu, svojim priateľom, svojej rodine, post odkaz na Facebook, Twitter a iné stránky pre zdieľanie, budú demonštrovať pred radníc, veľvyslanectvo , paláce, všade !!

Globálne strike 25.októbra 2016.

Vezmite naše rozhodnutie spoločne.

Urobme tento deň globálny protest deň a dni, ktoré nasledujú, sa stávajú dni akcií za mier a pokiaľ ide o "ľudskej" V ten deň bude začiatkom ďalšieho éry, bude cesta trvať dlho, ale bude -y, či mnohí z nás veria, a konať spoločne, budeme dokázať deň naše spojenie, ostatné horizonty otvor nám.

Počas tohto dňa budete všetci zodpovedný za seba a ostatných, žiadne násilie, žiadna škoda, vyhnúť sa zneužívanie alkoholu, majte na pamäti pre našu budúcnosť, organizovať sami, dokázať sami sebe, že sme lepší ,

Registrácia k odberu noviniek, rovnako ako stránky na Facebooku, pomôž nám spočítať počet účastníkov.

Sme Human-WAH!

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/