Küresel grev 25 Ekim 2016

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/

Ben "İNSAN" SİZ "İNSAN" ARE AM.

Küresel grev 25 Ekim 2016.

birlikte kararlar almak.

Hepimiz sessizce yaşamak istiyorum ve komşularımızla barış içinde, bu barış bizi temsil ve muhafaza etmek ülkemizde liderleri seçerler, ne yazık ki bu "barış" olmaz ve "savaşlar" sendikalar ve ittifaklar rağmen, artıyor birkaç milletler, neden bizim gelecekte bizim için karar başka bekleyin?

Bu grev yoluyla bizim arzu iyi isteyeceksiniz katılanlar TÜM kanıtlamak için, "İNSAN" güçlü olabilir, istediği BARIŞ şu anda bize gezegenin nüfusunun çoğunluğunu birleşelim Eğer hepimiz "İNSAN" yaşam ve hayatta kalmak için, tek bir ses oluşturmak ve son olarak duyulabilir bir araya, bildirmek için.

Biz ilk birlik, bu dünyayı değiştirmek için teknik ve teknolojik imkanlara sahip, ikinci iletişimdir.

Biz küresel bir protesto hareketine, "İnsan" olabilir nerede her şehir veya yerlerin yönetim yüksek yerlerde önce sessiz marşlar ve sittings tarafından belirleyecek hareketi sunuyoruz.

"Uygar" denilen dünyanın bir parçası olarak, kapitalizm ve bilgi işleme yaşayan parçası, biz ekranlarında terör ve korku kullanmış ve gazetelerde, diğerleri o her gün bu dehşet canlı durdurmalısınız bütün bunlar, acı ya da şiddet? uğramış "İNSAN" arzu savaş ne tür ?, sessizliğinde, zor ve cesur savaşçılar ailesi ile daha mutlu olmayacak onun ev.

Bize, "İnsan", hiç bir şey yapmak zorunda diyor size bu öfke hissettim, birçok kişi, biz bir şey yapabileceğini düşünüyorum BARIŞ istiyorum muhtemeldir, şimdi zamanı biz daha iyi bir dünya yaratmak ve bu bir ütopya değil birlikte hareket! Bu tüketim toplumunun, biz "ŞİRKET" reform yapmalı için olumlu gelecek yoktur.

Kimimiz savaşın kötü gerekli olduğunu kendilerini ikna gelmek, başka yaşam tarzı imkansız, o zaman yanlış, bazı nedenleri tüm "İNSANI" mitingi için çalışıyoruz onların söyleyerek:

"" Eğer, hakkında hiçbir şey yapabilirim "", böyle her yerde "", başka bir yerde daha kötü vardır "", Ütopya ", saymak" durmak şikayet "," hayal dur "değil bizim görüş! "Vb" kimse cevap verecek "," Bazı yapmanıza izin vermez ... "

Çok sık biz arkadaşları veya akrabaları tarafından konuşulan bu sözler, onların zihinlerinde ölümlerin haline gelmiştir duymuş, ama aslında yasalar olduğunu, bu yasalar değişti ve her farklı olabilir ülke biz bu dünyada istediğinizi yapabilirsiniz kanıtlamak.

gerçeklik başka bir dünyanın bu büyük değişikliklere ihtiyaç için, bu kolay olmayacak ama, daha ne kadar biz hiçbir şey yapmaya devam edeceğiz tepki zamanı, mümkün olmasıdır? es it-tüm hayatımızı biz herhangi bir ülke bırakarak olduğunu görüyoruz, hala en güçlü yasasını geçirmek zorunda kalacağını nasıl bizim soyundan birçok? tepki beklemek başka daha iyi bir dünya hayal ya da olacak kendisi, "İNSAN" için sefalet yaratmak politikaları sürdürmeye devam niçin, diğerleri açık bomlar savurgan, aşırı üretimi ise, saldırıyı tükenmiş teslim.

"İNSAN" dediğim ": yayalar, sürücüler, aktörler, müminlere, inançsızlar, şüpheciler, fakir, zengin, deli, seçmenlerin, seçmen, aristokratlar, vrp işadamları, doktorlar, genç, yaşlı, sanatçılar, hükümlü, çıraklar, tembel, pis, uyuşturucu bağımlıları, alkolikler, parazitler, mağdurlar, failler ve gerçekten değişim arzusu herkese bu dünya. "

Tüm dünyayı değiştirebilir, biz birleştirmek eğer.

Biz 25 Ekim 2016 küresel greve katılmaya davet ediyoruz.

Hep birlikte, tek bir iddia, barış, küresel bir ateşkes, evrensel yardımı ile tek bir halk olarak.

sen grevi, sırt, bu sitenin adresini geçmesi arkadaşlarınızı, ailenizi söylemek olun Belediye binaları önünde gösterecek, Facebook, Twitter ve diğer paylaşım sitelerinde bir bağlantı sonrası, elçilikler , saraylar, her yerde !!

 

oturumları için -subject:

 

1: bankalar - biz bankaların zaman içinde gerçek bir kaybından zarar gören do bütün ülkelerin borçlarını sildim olur? - Bu nasıl silme kurmak için? - Fakir ülkelere neler gerçek etkisi?

2: royaumes-- Kings kendi halkına zenginlik yeniden dağıtmak uygulamak ne anlamı olabilir? örneğin Tayland

3: Herkesin davranışı üzerinde küresel bir grev olacak population-- nasıl bir etki, bu savaşın gerçeğini ikna fikrini değiştirecek?

4: silahlı, genellikle "İnsan" yararına çalışan, her ülkede eşit ordu hayal olabilir?

5: siyaset - Aşağıdaki fikirler başlangıç:

a- yemek ve onların ihtiyaç nedir içmemeye çocuklarımızı eğitmek;

b- iyi vatandaşlığı teşvik: biz bu nedenle faaliyet ve hangi yaşam ortamı için tüm sorumludur; Biz karışıklık önlemek; Biz şiddet ya da vandalizm herhangi bir eylemi olarak katılıyor;

c- herkesin zihninde gibi temel bakımı yükleyin;

daha köşeli için d- durdurma gıda aşırı ve rota ürünleri.

e düzgün ve insanca yaşlı bakımı.

f- eğitim değer vermek, herkese açık genişletilmiş eğitim hizmeti sunmak için eğitim sistemini reforme.

 

-Dene Bizim tüketim toplumuna farklı bir toplumun temellerini oluşturmak için.

O zaman içinde devam edecek -Bu Firma?

zamanında uygulanması önündeki başlıca engeller -Ne misiniz?

-Ne Önemli fikirler bu projenin sürdürülebilirliğini sağlamak için başarısız?

 

Küresel grev 25 Ekim 2016.

birlikte kararlar almak.

Bize bu gün küresel bir protesto günü yapalım ve Gün başka bir dönemin başlangıcı olacağını "İNSAN" nin barış ve saygı için eylem günü haline takip günler, yol uzun olabilir ama olacak olacak çoğumuz inanıyor ve birlikte hareket edersek -y, biz GÜN birlikteliğimizi ispat edecektir, diğer ufuklar bize açık olacaktır.

Bu Gün boyunca tüm, hiçbir şiddet, herhangi bir hasar, kendini organize geleceğimiz için farkında olmak, alkol kötüye kullanımı önlemek daha iyi olduğunu kendinize kanıtlamak kendiniz ve başkaları için sorumlu olacak .

Facebook sayfası gibi, katılımcı sayısını saymak için bize yardımcı, bültenine abone.

Biz İnsan WAH misiniz!

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/