אני הנני "HUMAN" אתה "אנושי".
שביתה העולמית 25 באוקטובר, 2016.
קח החלטותינו יחד.
כולנו רוצים לחיות בשקט ובשלום עם שכנינו, אנו בוחרים מנהיגים בארצנו לייצג אותנו לשמור על השלום הזה, לצערי זה "שלום" לא קורה "המלחמות" מתרבות, למרות האיגודים והבריתות כמה מדינות, אחרת למה לחכות להחליט עבורנו עתידנו?
הרצון שלי באמצעות שביתה זו היא להוכיח לכל המשתתפים ירצו גם, כי "האדם" עשויה להיות החזקה, הבה נתאחד רוב האוכלוסייה של כדור הארץ רוצה שלום הוא כיום כדי ליידע אותך, להצטרף כולנו יחד כדי ליצור רק קול אחד נשמע ולבסוף, על החיים וההישרדות של "אנוש".
יש לנו את האמצעים הטכניים וטכנולוגיים כדי לשנות את העולם, הראשון הוא האיחוד, השני הוא תקשורת.
אני מציע תנועת מחאה עולמית, תנועה שתגדיר בתהלוכות שקטות ישיבות לפני הבמות של ממשל של כל עיר או במקומות שבם ייתכנו "אנוש".
בחלק של העולם שנקרא "מתורבת", החלק החי של קפיטליזם ועיבוד של מידע, השתמשנו אימה ופחד על הפרגודים בעיתונים, לאחרים לחיות הזוועות האלה כל יום, הוא כל הדברים האלה חייבים להפסיק, איזה סוג של מלחמת רצון "HUMAN" ?, סבל או סבל אלימות? הכי קשה ולוחמים אמיצים לעולם לא יהיו מאושרים יותר עם משפחתו, בשקט שלו הביתה.
קשר, "אנוש", צפויים רוצים שלום, הרבה אנשים חושבים שאנחנו יכולים לעשות שום דבר, האם אי פעם הרגשת את הזעם הזה בך שאומר שאתה צריך לעשות משהו, עכשיו זה הזמן לפעול יחד נוכל ליצור עולם טוב יותר וזה לא אוטופיה! אין עתיד לחברה צרכנית זו, עלינו לתקן את "החברה".
חלק מאיתנו באים לשכנע את עצמם כי הרע של מלחמה יש צורך, סגנון חיים אחר הוא בלתי אפשרי, אז זה שקר, חלקם מנסים לגייס את כל "אדם" אל סיבותיהן ב לאמירתם:
"יש יותר גרועים במקומות אחרים," "הוא נמצא בכל מקום כזה," "אתה יכול לעשות שום דבר בקשר," "לדעתנו לא נחשב", "להפסיק להתלונן", "להפסיק לחלום", "אוטופיה! "וכו '...
מדי פעמים שמעתי את המילים האלה מפי חברים או קרובי משפחה, ביטויים אלה הפכו ההרוגים דעתם, אולם העובדה כי ישנם חוקים, חוקים אלה ניתן לשנות והם שונים כל מדינה להראות לנו שאנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים בעולם הזה.
המציאות היא עולם אחר הוא אפשרי, עבור שינויים גדולים כי יש צורך, זה לא יהיה קל אבל זה זמן להגיב, כמה זמן עוד נמשיך לעשות כלום? es זה-שכל חיינו אנו לדמיין עולם טוב יותר או אחר לחכות להגיב? כמה הצאצא שלנו עדיין יצטרך לעבור על החוק של החזקים, ראה כי כל מדינה עוזבת לספק את עצמו, מדולדל, התקפה, בעוד אחרים הם בומים פתוחים לייצר מוגזם, בזבזני, מדוע להמשיך ולשמור על מדיניות היוצרים סבלו "אנושי".
 
"אני קורא" אנושי ": הולכי רגל, נהגים, שחקנים, קהל מאמינים, ולא-מאמינים, הספקנים, עניים, עשיר, שוטים, בוחרים, הנמנעים, שלאחר הפצצת ARISTOCRATES, THE אנשי עסקים, רופאים, הצעירים, קשישים, אמני אסירים, שוליות, עצלנים, מטונפים, סמים, אלכוהול, טפילים, קורבנות, התליינים וכל זה באמת תשוקה לשינוי על העולם הזה. "
כולכם יכולים לשנות את העולם, אנו יכולים אם נתאחד.
אני מזמין אתכם להשתתף בשביתה עולמית 25 באוקטובר, 2016.
הכל ביחד, כעם אחד עם תביעה אחת, שלום, הפסקת אש עולמית, סיוע אוניוורסלי.
הפוך את השביתה, היכן אתה נמצא, רכס להעביר את הכתובת של האתר הזה, לספר לחברים שלך, המשפחה שלך, לפרסם קישור על אתרי שיתוף בפייסבוק, טוויטר ואחרות שלך, ידגים מול העיריות, שגרירויות , ארמונות, בכל מקום !!
-subject עבור ישיבות:
1: בנקים - אם מחקנו את החובות של כל מדינות בנקים יספגו הפסד ריאלי בזמן? - כיצד להגדיר את המחיקה הזו? - מה השפעה של ממש על מדינות עניות?
2: royaumes-- מה האמצעים שאולי יש ליישם המלכים בחלוקת העושר לעמם? למשל תאילנד
3: population-- מה ההשפעה תהיה שביתה העולמי על ההתנהגות של כולם, זה יהיה הוא ישנה את דעתו משוכנע העובדה של המלחמה?
4: חמוש, ייתכן דמיינו צבא שווה בכל מדינה, עובד בדרך כלל האינטרס של "אנוש"?
5: פוליטיקה - החל את הרעיונות הבאים:
a- לחנך את ילדינו לא לאכול ולשתות מה הוא הצורך שלהם;
B- לקדם אזרחות טובה: כולנו אחראים סביבת המגורים בה אנו פועלים ועל כן; אנו למנוע את הבלגן; אנחנו מעורבים בשום מעשה של אלימות או ונדליזם;
c- להתקין טיפול כחיוני המוח של כולם;
מוצרי ייצור יתר ותוואי להפסיק מזון D- כדי לפינה יותר.
דואר לשמור על הקשישים כראוי ובאנושיות.
F- Valuing חינוך, רפורמה במערכת החינוך לספק שירות חינוך מורחב פתוח לכל.
, נסה ליצור את היסודות של חברה שונה מהחברה הצרכנית שלנו.
-זהו חברה היא תסתיר בזמן?
-מהן המכשולים העיקריים לביצועו בזמן?
-מה רעיונות חשובים מצליחים להבטיח את הקיימות של הפרויקט הזה?
 
שביתה העולמית 25 באוקטובר, 2016.
קח החלטותינו יחד.
תן לנו להפוך את היום הזה ליום מחאה גלובלי בימים הבאים להיות ימים של פעולות עבור בשלום ובכבוד "אדם" כי היום יהיה ההתחלה של עידן אחר, הדרך יהיו ארוכות אבל יהיה -y, אם רבים מאיתנו מאמינים ולפעול יחד, נוכיח איגודים בימינו, אופקים אחרים פתחו לנו.
במהלך היום כולכם יהיה אחראי על עצמך ועל אחרים, בלי אלימות, בלי נזק, למנוע שימוש לרעה באלכוהול, להיות מודע לעתידנו, לארגן את עצמך, להוכיח לעצמך שאנחנו טובים .
 
הירשם לידיעון, כמו דף בפייסבוק, לעזור לנו לספור את מספר המשתתפים.
אנחנו אנושיים-WAH!
www.wearehuman.eu
https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/