www.wearehuman.eu
AŠ ESU "Žmogaus" Jūs "Žmogaus".
Global Strike spalio 25, 2016 metais.
Paimkite savo sprendimus kartu.
Mes visi norime gyventi ramiai ir taikiai su kaimynais, mes išrinkti lyderius mūsų šalyje atstovauti mums ir išlaikyti šį taikos, deja ši "ramybė" neįvyks ir "karai" didėja, nepaisant profesinių sąjungų ir aljansų keletas tautos, kodėl laukti dar sprendžia už mus mūsų ateitį?
Mano noras per šį streiką yra įrodyti visiems, kurie dalyvauja norės gerai, kad "žmogaus" gali būti stipriausia, leiskite mums susivienyti į planetos gyventojų daugumą nori TAIKOS šiuo metu tegul žinote, prisijungti prie mūsų visus kartu formuoti tik vienas balsas bus išgirstas ir, pagaliau, už gyvenimo ir išlikimo "Žmogaus".
Turime technines ir technologines priemones pakeisti šį pasaulį, pirmasis yra sąjunga, antroje vietoje yra bendravimas.
Siūlau pasaulinį protesto judėjimą, judėjimą, kad bus nustatyti tyliai eitynes ​​ir posėdžiuose prieš aukštumose valdymo kiekvieno miesto ar ten, kur gali būti "Žmogaus".
Atsižvelgiant į pasaulyje vadinamas "civilizuotas" dalis, gyvasis dalis kapitalizmo ir informacijos apdorojimo, mes naudojome terorą ir baimę ekranuose ir laikraščiuose, kiti gyvena šiuos baisumus kiekvieną dieną, jis Visi šie dalykai turi sustoti, kokios "Žmogaus" norą karo ?, patyrė ar patyrė smurtą? sunkiausia ir drąsiausi kariai niekada nebus laimingesnis nei su savo šeima, į ramybės jo namo.
Mus, "Žmogaus", jie greičiausiai nori taikos, daugelis žmonių mano, galime padaryti viską, jūs kada nors manė, kad tai pyktis jumis, sako, jūs turite padaryti kažką, dabar yra laikas veikti kartu mes padaryti geresnį pasaulį ir tai ne utopija! Nėra ateitis šioje vartotojiškoje visuomenėje, turime reformuoti "kompanija".
Kai kurie iš mūsų ateis į save įtikinti, kad karo blogio reikia, kitas gyvenimo būdas yra neįmanoma, tai yra klaidinga, kai kurie bando suburti visus "Žmogaus" į savo priežastis savo posakį:
"Yra blogiau kitur", "jis yra visur, kaip šis", "jūs galite padaryti ką nors apie", "Mūsų nuomone nesiskaito", "nustoti skųstis", "Stop Dreaming", "Utopija! "Ir tt ...
Pernelyg dažnai aš girdėjau šiuos žodžius ištarė draugais ar giminaičiais, šių frazių tapo mirčių jų protus, bet faktas, kad yra įstatymai, šie įstatymai gali būti keičiami ir skiriasi kiekviena šalis parodyti mums, kad mes galime daryti tai, ką mes norime šiame pasaulyje.
Realybė yra tai, kad kitas pasaulis yra įmanoma, kad didelių pokyčių reikia, kad nebus lengva, bet tai yra laiko reaguoti, kiek ilgiau mes toliau nieko nedaryti? ES tai-kad visi mūsų gyvenimą mes įsivaizduoti geresnį pasaulį ar dar laukti reaguoti? Kiek mūsų palikuonis dar turės praeiti, kad stipriausia įstatymą, matyti, kad bet kuri šalis palieka pristatyti save, išeikvoti, priepuolis, o kiti yra atviros strėlės gaminti per daug, išlaidavimas, kodėl ir toliau išlaikyti politiką, sukurti vargą už "žmogaus".
 
"Aš vadinu" ŽMONIŲ ": pėstieji, vairuotojai, aktorių, tikintieji, ne tikinčiųjų, skeptikų, prastas, turtingas, kvaili, rinkėjų, kad abstinentais, The ARISTOCRATES PRV, The verslininkai, gydytojai, jaunas, senas, menininkai nuteistieji, mokinius, tingus, purvini, narkotikai, alkoholio, parazitai, aukos, budeliai ir visa tai tikrai noras pakeisti šiame pasaulyje. "
Jūs visi gali pakeisti pasaulį, mes galime, jei mes vienytis.
Aš kviečiame Jus dalyvauti pasaulinio streiko spalio 25, 2016 metais.
Visi kartu, kaip viena tauta su vienu punktą, taikos, pasaulio paliaubas, universalus pagalbos.
Padaryti streiką, kur jūs esate, kraigas perduoti šios svetainės adresą, pasakykite savo draugams, savo šeimą, įdėti nuorodą į savo Facebook, Twitter ir kitų dalintis svetainėse, demonstruos priešais miesto salėse, ambasadoms , pilys, visur !!
-subject už posėdžių:
1: bankai - jei mes ištrinti visų šalių skolų neturi bankai patirs realią nuostolių metu? - Kaip sukurti šį naikinimą? - Ką nekilnojamojo poveikis skurdžioms šalims?
2: royaumes-- kokiomis priemonėmis gali tekti įgyvendinti Karalių perskirstyti turtą į savo žmones? pvz Tailandas
3: population--, kokį poveikį turės pasaulinį streiką kiekvieno elgesį, tai jis pakeisti savo protą įsitikinęs karo tiesų?
4: ginkluotas, gali įsivaizduoti vienodą armiją kiekvienoje šalyje, paprastai dirbanti "Žmogaus" interesų?
5: Politika - pradedant šiuos idėjas:
A- šviesti savo vaikus ne valgyti ir gerti, ką jis yra jų poreikis;
B- skatinti gerą pilietybę: mes visi esame atsakingi už gyvenamąją aplinką, kurioje mes dirbame ir todėl; mes išvengti netvarkos; mes dalyvaujame bet kokio smurto ar vandalizmo aktą;
C- įdiegti Rūpinimasis kaip esminis kiekvieno žmogaus protas;
D- stotelė maisto perprodukcija ir maršruto produkciją į daugiau Profiliniai.
E tinkamai ir humaniškai išlaikyti vyresnio amžiaus žmonėms.
F- vertingos išsilavinimą, reformuoti švietimo sistemą, kuri teiktų išplėstą švietimo paslaugas atvira visiems.
-Try Norėdami sukurti į visuomenės skiriasi nuo mūsų vartotojiškos visuomenės pamatus.
-Tai Įmonės ji būtų nuolat laiku?
-Kas Yra pagrindinės kliūtys prie jos įgyvendinimo metu?
-Kas Svarbias idėjas nesugeba užtikrinti šio projekto tvarumą?
 
Global Strike spalio 25, 2016 metais.
Paimkite savo sprendimus kartu.
Leiskite mums padaryti šią diena pasaulinė protesto dieną ir dienos, kad po tapti dienų veiksmus už taiką ir pagarbą "Žmogaus", kad diena bus kitos eros pradžia, kelias bus ilgas, bet -y, jei daugelis iš mūsų tiki, ir veikti kartu, mes įrodyti mūsų dienomis sąjungas, kiti horizontai atvers mums.
Per šią dieną jūs visi yra atsakingas už save ir kitus, jokios prievartos, jokios žalos, išvengti piktnaudžiavimo alkoholiu, reikia žinoti, mūsų ateičiai, organizuoti sau įrodyti sau, kad mes esame geriau ,
 
Prenumeruoti naujienas, kaip ir puslapyje "Facebook", padeda mums skaičiuoti dalyvių skaičių.
Mes esame žmonės, WAH!
www.wearehuman.eu
https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/