глобальна страйк 25 жовтня 2016

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/

Я ЄСМЬ "HUMAN" ТИ "HUMAN".

глобальна страйк 25 жовтня 2016.

Прийміть наші рішення разом.

Ми всі хочемо жити спокійно і в світі з нашими сусідами, ми вибираємо лідерів в нашій країні, щоб представляти нас і підтримувати цей світ, на жаль, цей "мир" не буває і "війни" зростає, незважаючи на союзи і альянси кілька країн, навіщо чекати ще вирішують для нас в нашому майбутньому?

Наше бажання через цей страйк, щоб довести всім, хто захоче брати участь добре, що "людський" може бути найсильнішим, давайте об'єднати більшість населення планети хоче миру в даний час щоб ви знаєте, ми всі об'єднатися, щоб сформувати єдиний голос і бути почутим, нарешті, для життя і виживання "людського".

У нас є технічні та технологічні засоби, щоб змінити цей світ, по-перше, об'єднання, друге повідомлення.

Ми пропонуємо глобальний рух протесту, рух, яке буде визначати мовчазними маршами і сходах перед нависоте управління кожного міста або в тих місцях, де може бути "Людина".

У тій частині світу, званої "цивілізованої", жива частина капіталізму і обробки інформації, ми використовували терор і страх на екранах і в газетах, інші живуть ці жахи кожен день, він всі ці речі повинні зупинити, якого роду бажання війни "людські"?, постраждали або зазнали насильство? найскладніше і хоробрі воїни ніколи не буде щасливішим, ніж зі своєю сім'єю, в тиші свого додому.

Нас, "Людина", швидше за все, хочуть миру, багато людей думають, що ми можемо зробити що-небудь, ви коли-небудь відчували цю лють в вас говорить, що ви повинні зробити щось, то зараз саме час діяти разом ми зможемо зробити світ кращим, і це не утопія! Там немає позитивного майбутнього для цього споживчого товариства, ми повинні реформувати "суспільство".

Деякі з нас приходять, щоб переконати себе в тому, що зло війни потрібен, інший спосіб життя неможливо, то воно помилкове, дехто намагається згуртувати всі "людські", щоб їх причини в своєму висловлюванні:

"Є гірше інших", "вона всюди, як це," "ви можете зробити що-небудь", "наша думка не береться до уваги", "перестати скаржитися", "припинити мріяти", "Утопію! "" Деякі з них не дозволить вам це зробити "," ніхто не відповість ", і т.д ...

Занадто часто ми чули ці слова, сказані друзями або родичами, вони стали зі смертельним результатом в їхній свідомості, але той факт, що існують закони, ці закони можуть бути змінені і різні в кожному країна довести, що ми можемо робити те, що ми хочемо, щоб в цьому світі.

Реальність така, що інший світ можливий, бо необхідно, що великі зміни, це не буде легко, але це час, щоб реагувати, наскільки довше ми будемо продовжувати нічого не робити? ес-то, що все наше життя, ми уявити собі кращий світ або ж чекати реагувати? Як багато з наших нащадків ще доведеться пройти закон найсильнішого, бачимо, що будь-яка країна йде поставити сам, виснажені, напад, в той час як інші відкриті бони виробляють надмірним, марнотратна, чому продовжують підтримувати політику, які створюють страждання для "людського".

"Я називаю" HUMAN ": пішоходи, водії, актори, віруючих, невіруючих, скептиків, бідних, багатих, з розуму, виборців, виборці, аристократів, VRP бізнесмени, лікарі, молоді, старі, художники, викриває, підмайстри, ледачі, брудні, наркомани, алкоголіки, паразити, жертви, злочинці і всі ті, хто дійсно прагне змін цей світ ".

Ви можете все змінити світ, ми можемо, якщо ми об'єднаємося.

Ми запрошуємо Вас взяти участь у глобальній страйку 25 жовтня 2016.

Всі разом, як один народ з однією претензії, світу, глобального припинення вогню, загальної допомоги.

Зробити страйк, де ви знаходитеся, Хребет передати адресу цього сайту, розкажіть своїм друзям, своїй родині, розмістити посилання на ваш Facebook, Twitter та інші сайти, демонструватимуть перед ратушею, посольства , палаци, всюди !!

 

-subject для засідань:

 

1: банки - якщо ми стерли борги всіх країн робити банки постраждають реальні втрати в часі? - Як налаштувати це виняток? - Які реальні наслідки для бідних країн?

2: royaumes-- які кошти могли б реалізувати Королі перерозподілити багатство свого народу? наприклад, в Таїланді

3: population-- який вплив матиме глобальний удар по поведінці кожного, це він передумає переконатися у факті війни?

4: озброєний, може уявити собі рівну армію в кожній країні, як правило працюють в інтересах "людського"?

5: політика - починаючи наступні ідеї:

a- виховувати наших дітей не їсти і пити те, що він є їх необхідність;

b- сприяють хорошому громадянство: ми всі відповідальні за існування, в якій ми працюємо, і тому; ми уникнути безладу; ми беремо участь в будь-яких актів насильства або вандалізму;

c- встановити Піклуючись, як важливо в розумі;

d- зупинка їжі перевиробництва і маршрутні продукції більш загнаним в кут.

е підтримувати літніх людей правильно і гуманно.

f- Цінувати освіту, реформувати систему освіти, щоб забезпечити розширену освітню послугу, відкриту для всіх.

 

-постаратися Для створення основи суспільства, відмінного від нашого споживчого товариства.

-Цей Компанії вона буде тримати в часі?

-Які Основні перешкоди на шляху його реалізації в часі?

-Які Важливі ідеї не забезпечують стійкість цього проекту?

 

глобальна страйк 25 жовтня 2016.

Прийміть наші рішення разом.

Давайте зробимо цей день глобальний день протесту і дні, які слідують стають дні дій для світу і поваги "людського" в той день буде початком нової ери, дорога буде довгою, але буде -y, якщо багато хто з нас вважають, і діяти разом, ми доведемо день наш союз, інші горизонти відкриються нам.

Протягом цього дня ви все будете нести відповідальність за себе та інших, ніякого насильства, ніяких пошкоджень, не уникнути зловживання алкоголем, бути в курсі за наше майбутнє, організувати себе, довести собі, що ми краще ,

Підпишіться на розсилку, як на сторінці Facebook, допоможе нам підрахувати кількість учасників.

We Are Human-WAH!

www.wearehuman.eu

https://www.facebook.com/We-Are-Human-WAH-1731519213732769/